سه شنبه, 01 اسفند 1391 ساعت 11:48

درباره فصلنامه امامت پژوهی

نشریه امامت پژوهی را می توان یک تلاش علم آورانه و استاندارد در عرصه پژوهشهای مذهبی در حوزه امامت دانست. این نشریه به صاحب امتیازی بنیاد فرهنگی امامت اهل بیت علیهم السلام و مدیر مسئولی آیت‌الله سید علی حسینی میلانی و سردبیری محمد فرید انصاری منتشر میشود؛ و تلاش دارد هم بار علمی و منش و منطق عقلایی و تألیف درست و پژوهشگرانه را لحاظ کند و هم مباحث و مطالب به لحاظ مضمون و محتوا از یک کاربرد امروزین برخوردار باشد و در گستره مباحث کلامی روز بگنجد.
مطالب این نشریه فاخر اصولا از بخش های: مقالات، پرونده علمی، نقد اندیشه و کتاب شناخت به طبع میرسد؛ زبان معیار انتشار مقالات هم از فضای درخور و بندهای قابل توجهی برخوردار است که می تواند به خوبی به وزانت مجله کمک کند؛ نشریه امامت پژوهی هم از فخامت متن برخوردار است و هم از روایت علم و منطق.
توجه به حوزه تخصصی امامت و دقت و معطوف نمودن فکر و اندیشه به این وادی مهم و خطیر و حساس و حیاتی، در روشمندی تخصصی کردن ساحتهای فکر و قلم، راه درست و روش مقبول و لازمی است که اهالی و اصحاب این نشریه هم در همان مسیر گام برمی‌دارند و قلم می زنند و تلاش دارند مسیر فکری و قلم رنجه های اندیشگی خود را در همین معیار و میزان تنظیم کنند.

علاقمندان می توانند جهت ارتباط با نشریه به سایت www.emamat.ir یا به شماره 37838690- 025 تماس حاصل فرمایند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن