یکشنبه, 28 خرداد 1396 ساعت 14:44
خواندن 584 دفعه

کتاب «نقش نگار» الکترونیکی شد

نسخه الکترونیکی کتاب «نقش نگار» که درباره زندگی پرفراز و نشیب امام علی(علیه السلام) از زبان رهبر معظم انقلاب است، منتشر شد.
از جمله موضوعات مطرح در این نسخه که به کوشش انتشارات انقلاب اسلامی ارائه شده، می‌توان به آشنایی با معارف اهل بیت(علیه السلام) و اطلاع از حیات سیاسی و رویه مبارزاتی آنان اشاره کرد.
بر این اساس یکی از بهترین منابع برای آشنایی با این معارف، سخنرانی‌ها و بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی است که مطالعات وسیع و پردامنه‌ای در این حوزه داشته‌اند و در کلام ایشان، از دوران پیش از انقلاب تاکنون، مشحون از درس‌های و عبرت‌های زندگانی این بزرگواران و مرجعی برای تکمیل و غنای معلومات دوستداران مکتب اهل‌بیت(علیه السلام) بوده است.
«درس‌های پیامبر اعظم(صلی الله علیه و آله)»، «آفتاب در مصاف» و «72 سخن عاشورایی» از جمله آثار این انتشارات درباره ائمه معصومین(علیه السلام) است. نقش نگار نیز توسط حجت‌الاسلام محمد محمدیان در 15 فصل و 296 صفحه گردآوری شده است.
این کتاب شامل سخنرانی‌های مقام معظم رهبری درباره زندگی پرفراز و نشیب امام علی(علیه السلام) است که در مناسبت‌های مختلف از بدو پیروزی انقلاب تا به امروز از سوی معظم‌له بیان شده؛ مجموعه‌ای ارزشمند که متضمن نکاتی عمیق و دقیق از دریای معارف علوی و تحلیل‌هایی عالمانه و جامع، مستند به منابع تاریخی معتبر، و با رویکردی سیاسی اجتماعی به سوانح زندگانی امیرالمؤمنین(علیه السلام) است.

دانلود فایلتعداد دانلود:  3

منبع:خبرگزاری «حوزه».

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن