سه شنبه, 07 خرداد 1398 ساعت 17:07
خواندن 501 دفعه

تقدیر از غرفه بنیاد امامت در بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم

امسال نیز همچون سال های گذشته نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم، با استقبال پرشور مردم برگزار شده و شب های ماه مبارک رمضان را رنگ و بویی قرآنی بخشید. در کنار غرفه های مختلف و متنوع حاضر در این نمایشگاه، غرفه بنیاد فرهنگی امامت اما به سبب استقبال گسترده بازدیدکنندگان، شور و نشاط مضاعفی به فضای نمایشگاه بخشیده بود
به گفته مدیر این غرفه، حجت الاسلام حسنی، غرفه بنیاد امامت برای سومین سال متوالی، از سوی برگزار کنندگان بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم، به عنوان غرفه برگزیده نمایشگاه معرفی گردید.
به گفته وی محوریت برنامه های این غرفه مشتمل بر بیان فضایل، مناقب و مقامات الهی اهل بیت علیهم السلام، بویژه افضلیت امیرالمومنین علیه السلام بود که با شیوه و اسلوبی نو در قالب برگزاری یک مسابقه با عنوان «آیات امامت» به معرفی، توضیح و تبیین  آیاتی همچون: خیرالبریة، علم الکتاب ، لیلة المبیت، ولایت، تبلیغ، اکمال، سئل سائل و ... اختصاص داشت.
وی افزود امسال 2353 نفر در قالب 154 نشست در طول 14 روز فعالیت غرفه در این طرح شرکت کردند.
شایان ذکر است در کنار این طرح، واحد کودک و نوجوان غرفه نیز با برگزاری مسابقه نقاشی، ساخت کاردستی های مذهبی با هدف انتقال محتوای امامتی به کودکان و نوجوانان فعالیت می نمود.