شنبه, 17 فروردين 1398 ساعت 11:39
خواندن 397 دفعه

آغاز به کار بخش " فضای مجازی " در بنیاد فرهنگی امامت

یکی از برنامه های اصلی بنیاد فرهنگی امامت در سال ۱۳۹۸ علاوه بر فعالیت‌های آموزشی و پژوهشی مستمر، تمرکز ویژه‌ بر حضور در فضای مجازی و استفاده از این بستر در جهت توسعه ی همه جانبه ی فرهنگ امامت شیعی وتعامل و هم‌افزایی با سایر موسسات حوزوی و دانشگاهی ملی و بین المللیِ فعال در این عرصه می باشد .
در این راستا ضمن آغاز به کار بخش مجازی ، از سوی مدیر عامل محترم بنیاد فرهنگی امامت، طی حکمی حجت الاسلام والمسلمین دکتر محمد فرید انصاری ، قائم مقام بنیاد به عنوان «مدیر فضای مجازی» بنیاد فرهنگی امامت تعیین گردید .
در بخشی از این حکم آمده است : «اینک که زیرساخت‌های لازم برای فعالیت‌های امامتی فراهم شده‌است، به منظور توسعه فرهنگ امامت در داخل و خارج کشور و پاسخگوئی به نیازهای روزافزون علمی واطلاع‌رسانی و نیز مقابله با هجمه‌های دشمنان،
جنابعالی را که بحمدالله از ارکان شکل گیری بنیاد امامت بوده‌اید با حفظ سمت به عنوان مدیر فضای مجازی بنیاد منصوب می‌نمایم. مدیریت، راهبری و سازماندهی ظرفیت‌های اطلاع‌رسانی، پژوهشی و آموزشی امامت در فضای مجازی و استفاده از امکانات و توانمندی‌های سایر موسسات حوزوی و دانشگاهی و تعامل گسترده با نهادهای ذی‌ربط در سطح ملی و بین المللی، از جمله وظائف این مدیریت خواهد بود.»