پنج شنبه, 11 بهمن 1397 ساعت 22:14
خواندن 254 دفعه

برگزاری همایش «شکوه های فاطمی و رسوایی نفاق» و رونمائی از کتاب « سرای نیستی »

برگزاری همایش «شکوه های فاطمی و رسوایی نفاق»
و رونمائی از کتاب « سرای نیستی »
با موضوع بررسی جریان نفاق مکی و نقش آن در تعیین جانشین پیامبر صلی الله علیه و آله
و همچنین معرفی دو پایان نامه موفق مرکز تخصصی امامت
با موضوع « محدثه بودن حضرت زهرا سلام الله علیها و اثار اعتنقادی آن»
و «برخورداری حضرت صدیقه کبری سلام الله علیها از ویژگیهای امامت»

تجلیل از مقام عظیم اهل بیت علیهم السلام و ترویج معارف حقه ایشان از مصادیق اظهار مودّت و محبّت به حضرات علیهم السلام و از جمله وظایف شیعیان در هر دوره و زمان است. در این میان امّ الائمه ،حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها ،که خود از سویی مظهر عطوفت و مهربانی و از سوی دیگر نقطه کانونی اظهار محبت و احترام اهل بیت علیهم السلام هستند، از جایگاه ویژه¬ای برخوردار است. گفتار و رفتار حضرتش در طول حیات کوتاه ولی پر برکت ایشان به ویژه در حوادث پس از فقدان رسول خداصل الله علیه وآله چراغی روشنگر در مسیر حق¬جویان و معیاری راستین در معرفی چهره بدخواهان اسلام و ولایت بود.

در ایام شهادت آن انسیه حوراء با حضور حضرت آیت الله میلانی حفظه الله و اساتید و فرهیختگان حوزه و دانشگاه ، همایش «شکوه های فاطمی و رسوایی نفاق» با شعرخوانی حجت الاسلام جواد محمد زمانی و آقای مجید تال و سخنرانی حضرت آیت الله سید مهدی میرباقری روز دوشنبه ۱۵بهمن ماه ساعت ۱۶الی ۱۸ در سالن همایشهای بنیاد فرهنگی امامت برگزار میگردد .
شایان ذکر است در این نشست از کتاب « سرای نیستی » با موضوع بررسی جریان نفاق مکی و نقش
آن در تعیین جانشین پیامبر صلی الله علیه و آله نوشته جناب حجت الاسلام والمسلمین الیاسی از فارغ التحصیلان و اساتید این مجموعه رو نمایی خواهد شد و همچنین دو پایان نامه موفق مرکز تخصصی امامت با موضوع « محدثه بودن حضرت زهرا سلام الله علیها و اثار اعتنقادی آن» نوشته حجت الاسلام ابراهیم دستلان و «برخورداری حضرت صدیقه کبری سلام الله علیها از ویژگیهای امامت» نوشته حجت الاسلام مصطفی حاجی ولیی نیز معرفی می گردند.

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن