پنج شنبه, 14 دی 1396 ساعت 13:12
خواندن 1240 دفعه

حضور حضرت آیت الله میلانی حفظه الله در شعبه ی بنیاد امامت در اصفهان

حضرت آیت الله میلانی در روز دوشنبه ۴ دی ۹۶ طی سفری دو روزه به شهر اصفهان ضمن حضور در ساختمان شعبه بنیاد فرهنگی امامت (حسینیه چهارده معصوم علیهم السلام)  با شخصیتهای فرهیخته ی علمی و فرهنگی این شهر دیدار کردند .
در این نشست که با حضور جمع کثیری از علماء و خطبا و روحانیت معظم و متدینین اصفهان  برگزار گردید، معظم له با یادآوری سوابق فعالیت های علمی شهر اصفهان ، به ضرورت پرداختن به مباحث امامت در حوزه علمیه تاکید نمودند و خواستار حفظ و تقویت بنیه ی علمی دینی در میان سطوح و اقشار مختلف شدند.
ریاست بنیاد فرهنگی امامت در ادامه ی بیانات شان از همه ی علما و فضلای اصفهان درخواست همکاری علمی با شعبه بنیاد فرهنگی امامت در اصفهان را داشتند .
زیارت مزار فقیه و‌محدث بزرگ شیعه ، علامه مجلسی رحمه الله ، دیدار با امامت پژوهان بنیاد امامت و پاسخ گویی به پرسش های ایشان ، برگزاری درس اخلاق در میان طلاب مدرسه ی جوادین علیهماالسلام از دیگر برنامه های ایشان در سفر به اصفهان بود .
در ادامه ، آیت الله میلانی با حضور در دفتر حضرت آیت الله العظمی مظاهری دام ظله با معظم له دیدار کردند . در این دیدار ابتدا ایشان گزارشی از تالیفات خود و نیز فعالیت های بنیاد امامت ارائه نمودند . سپس حضرت آیت‌الله‌العظمی مظاهری ضمن قدردانی از اقدامات انجام شده بر احیاء هر چه بیشتر امر امامت تاکید فرمودند .
شرکت در ضیافتی که از سوی خطبای محترم اصفهان تشکیل شده بود آخرین برنامه ی آیت الله میلانی در سفر به شهر اصفهان بود .