شنبه, 09 بهمن 1395 ساعت 12:50
خواندن 607 دفعه

برگزاری دوازدهمین جلسه دفاعیه پایان نامه سطح سه مرکز تخصصی امامت

به گزارش مدیریت امور پایان نامه های مرکز تخصصی امامت اهل بیت علیهم السلام ، با عنایات حضرت ولی عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف دوازدهمین جلسه دفاعیه پایان نامه های این مرکز در سالن اجلاس تخصصی بنیاد فرهنگی امامت در تاریخ 95/11/5 با حضور حضرت آیه الله میلانی، اساتید و امامت پژوهان گرامی برگزار گردید.

این پایان نامه توسط امامت پژوه گرامی جناب حجت الاسلام و المسلمین علی شیخ شعاعی با موضوع «نقد و بررسی شبهات کتاب درسی از ولایت (تألیف سید ابوالفضل برقعی)» ارائه شد. محقق محترم ابتدا به بیان مسئله تحقیق، ضرورت، دشواری ها، ساختار پایان نامه و شخصیت برقعی پرداخته و سپس شبهات وارده بر این کتاب را بیان کردند.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین دکتر زهادت که داوری این رساله را بر عهده داشتند ضمن اشاره به اهمیت موضوع پایان نامه و تلاش امامت پژوه محترم به بیان اشکالات ساختاری ومحتوایی پایان نامه مذکور پرداختند.

حضرت حجت الاسلام و المسلمین دکترجبرئیلی به عنوان استاد محترم راهنما  وحجت الاسلام و المسلمین دکتر اسکندرلو به عنوان استاد محترم مشاور نیز پس از سپاس و تشکر از بررسی دقیق داور محترم به دفاع از این پایان نامه پرداختند.

در پایان، پس از ارائه مباحث علمی از سوی اساتید محترم راهنما ، مشاور و داور، این پایان نامه با کسب نمره 18:30 حائز رتبه عالی گردید.

 

تصاویر بیشتر به زودی