دوشنبه, 01 شهریور 1395 ساعت 10:34
خواندن 690 دفعه

اختتامیه دوره مطالعاتی امامت پژوهان در نجف اشرف

جلسه اختتامیه اولین دوره مطالعاتی امامت پژوهان بنیاد فرهنگی امامت شعبه تهران در نجف اشرف با حضور استاد این دوره، برخی مسئولین شعبه ، مدیریت مدرسه علمیه حضرت آیت الله سید کاظم طباطبایی (ره) و امامت پژوهان دوره آموزشی تکمیلی تهران، روز چهارشنبه مورخ 20/5/95 مصادف با 10 ذیقعده در محل این مدرسه در نجف اشرف، برگزار گردید .

در این دوره که جمعی از طلاب عرب زبان مستقر در آن مدرسه نیز حضور داشتند، حجت الاسلام اسفندیاری – استاد دوره - گزارش کوتاهی از موضوعات مورد بحث، شیوه فعالیت یک ماهه طلاب در زمینه های خلاصه نویسی، کتابشناسی، حفظ آیات و روایات، پژوهش، مباحثات و مقاله نویسی ارائه نمود.

سپس حجت الاسلام جلالی قائم مقام شعبه تهران با بیان آثار معنوی این دوره اعم از طلب علم، هجرت و دریافت معارف امامت در محضر امیرالمؤمنین علیه السلام، ضمن تشکر از تولیت محترم مدرسه و مکتبه امیرالمؤمنین حجت الاسلام طباطبایی بر لزوم پیگیری نتایج این فرصت مطالعاتی و تداوم برنامه های علمی در این راستا تأکید نمودند .

حجت الاسلام کشمیری مدیر مدرسه نیز ضمن ابراز خرسندی و رضایت از حضور امامت پژوهان و برشمردن آثار و برکات این دوره از نظم و تلاش مجدانه ایشان تقدیر نموده و ابراز امیدواری کردند، این همکاری صمیمانه بین بنیاد فرهنگی امامت و مجموعه مدرسه صاحب عروه ادامه داشته باشد.

در پایان مراسم با اهداء لوح یادبود از سوی بنیاد امامت از مدیریت محترم مدرسه تقدیر به عمل آمد. هم چنین از برخی طلاب مدرسه با اهداء هدایائی قدردانی شد