چهارشنبه, 19 آبان 1395 ساعت 11:46
خواندن 372 دفعه

برگزاری دهمین جلسه دفاعیه پایان نامه سطح 3 مرکز تخصصی امامت اهل بیت علیهم السلام

با عنایات اهل بیت علیهم السلام، دهمین جلسه دفاعیه پایان نامه سطح 3 مرکز تخصصی امامت اهل بیت علیهم السلام در تاریخ 95/08/04 در سالن اجلاس تخصصی بنیاد فرهنگی امامت با حضور حضرت آیه الله میلانی، اساتید و طلاب گرامی، برگزار گردید.

به گزارش عباسی زیدی، مدیر امور پایان نامه های مرکز تخصصی امامت اهل بیتعلیهم السلام؛ این پایان نامه توسط امامت پژوه گرامی جناب حجت الاسلام مصطفی صالحی با موضوع "بررسی آرا مدعی یمانی پیرامون مرجعیت در شیعه " ارائه شد.

محقق محترم ضمن معرفی اجمالی پایان نامه خویش، به ساختار پایان نامه، ضرورت، دشواری ها و یافته های خویش در این موضوع اشاره کرده و در انتها به طرح پیشنهاداتی در مسئله یمانی و ادعاهای وی در این خصوص  پرداختند.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین دکتر اسحاقیان که داوری این پایان نامه را بر عهده داشتند، محاسن و نقاط قوت این  پایان نامه را بیان نمودند.

حضرت آیت الله کعبی و حجت الاسلام سید هادی صالحی، پس از سپاس و تشکر از بررسی دقیق داور محترم به دفاع از پایان نامه پرداختند.

در نهایت پس از طرح پاره ای مباحث علمی از سوی اساتید محترم راهنما، مشاور و داور، این پایان نامه موفق به کسب نمره 19 و حائز رتبه عالی گردید.

 

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن